SMEC RC73A2D29R4FTF
0805 29.4Ω ±1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RC73A2D29R4FTF
品牌SMEC
封装0805/2.0*1.2mm