SMEC RC73A2C8873FTF
0603 887kΩ ±1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RC73A2C8873FTF
品牌SMEC
封装0603/1.6*0.8*0.8mm