SMEC RC73L2Z331JTF
0402 330Ω ±5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RC73L2Z331JTF
品牌SMEC
封装0402/1.0*0.5mm